Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

iusr
 
 
 
 
 

 

KINGSTON 64GB USB 3.0 DTVP30AV, 256bit AES Encrypted + ESET AV FIPS 197


 

 

 

KINGSTON 64GB USB 3.0 DTVP30AV, 256bit AES Encrypted + ESET AV FIPS 197
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Kingston 

Kód1PC015285
Part No.DTVP30AV/64GB 
 
  
 
 

 

 

Zabezpečte citlivá data své společnosti. Dostupné jako standardní model, model se správou a model s antivirovou ochranou. Kingston DataTraveler® Vault Privacy 3.0 nabízí cenově dostupné zabezpečení podnikové úrovně s 256bitovým hardwarovým šifrování

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Zabezpečte citlivá data své společnosti.

Dostupné jako standardní model, model se správou a model s antivirovou ochranou.

Kingston DataTraveler® Vault Privacy 3.0 nabízí cenově dostupné zabezpečení podnikové úrovně s 256bitovým hardwarovým šifrováním AES v režimu XTS. Flash disk chrání 100 procent uložených dat a vyznačuje se komplexní ochranou pomocí hesla s minimálními charakteristikami v zájmu zabránění neoprávněnému přístupu. Další úrovní zabezpečení je, že po deseti neúspěšných pokusech o proniknutí se disk zablokuje a přeformátuje. Disk umožňujte také pracovat v režimu přístupu pouze pro čtení (prostřednictvím SafeConsole), což umožňuje vyhnout se rizikům malwaru.

Model se správou
Disk DataTraveler Vault Privacy 3.0 nabízí správu pomocí SafeConsole*, která umožňuje použití celé sady nástrojů pro správu společně se serverovou technologií řídicího centra SafeConsole. Správci IT mohou centrálně spravovat USB disky tak, aby splňovaly požadavky dodržování pravidel a poskytovat vysokou úroveň podpory.  Aktivace je jednoduchá a umožňuje pracovníkům IT dálkově ovládat nastavená hesla, konfigurovat je společně se zásadami pro správu zařízení, aktivovat audity dodržování pravidel atd. Tyto výkonné nástroje zjednodušují integraci disku, ovládání a správu i ve vzdálených lokacích.

Model s antivirovou ochranou
Disk DataTraveler® Vault Privacy 3.0 také nabízí antivirové zabezpečení se snadno nasaditelnou antivirovou ochranou od společnosti ESET**, která chrání obsah disku před viry, spywarem, trojskými koni, červy, rootkity, adwarem a dalšími hrozbami pocházejícími z Internetu. Jádro antivirového programu ESET NOD32® poskytuje okamžitá upozornění. Tato antivirová ochrana nevyžaduje žádnou instalaci a dodává se s aktivovanou pětiletou licencí.

Všechny modely
Firemní uživatelé si mohou přizpůsobit disky tak, aby splňovaly interní firemní požadavky IT. Firemní logo, serializace, počet pokusů o zadání hesla, minimální délka hesla a přizpůsobitelné identifikátory produktu pro integraci do standardního softwaru pro správu (bílý seznam) jsou dostupné prostřednictvím přizpůsobení.
Technologie SuperSpeed USB 3.0 znamená, že uživatelé nemusí na úkor zabezpečení snižovat přenosové rychlosti. Disk DTVP 3.0 je certifikován podle FIPS 197 a zajišťuje shodu s TAA, takže plní často požadované firemní a vládní požadavky na zabezpečení IT.

o Cenově dostupné zabezpečení podnikové třídy
o Nabízí správu SafeConsole*
o Dostupné s antivirovou ochranou od společnosti ESET**
o Přizpůsobitelné podle specifických interních požadavků na IT prostředí
o Technologie SuperSpeed (USB 3.0)
o Certifikace FIPS 197 a shoda s normou TAA

* Pouze model se správou: Server SafeConsole Secure USB se správou verze 5.0.1 +, dodává se samostatně. Další informace: safeconsole.com
** Antivirový program ESET je k dispozici pouze u modelů DTVP30AV.


 

Obchodníci


  
 
  
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
 
 


 
 

 

 

Porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 
 


Košík
0 položek
0

 

 

  
 
 


 


 
Přihlášení

  Registrace   Nové heslo
 
 
 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz